Pracownik biurowy/ spedytor - także z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Kowale, pomorskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kowale

Firma Probet jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Pracownika biurowego w wypożyczalni sprzętu budowlanego.
Zapraszam do kontaktu pod 799 015 281

Zapraszam do aplikowania także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:
- umowę o pracę
 - stabilne zatrudnienie
- terminowe płatności wynagrodzenia od 4700 zł netto do 5300 zł netto
- pracę w  przyjaznej atmosferze

Zakres obowiązków:
- wydawanie i przyjmowanie sprzętu budowlanego
-  prowadzenie dokumentacji sprzętu
- organizacja transportu sprzętu
- dbanie o porządek na placu i magazynie

Oczekujemy:
_ znajomości sprzętu budowlanego
- obsługi komputera
- prawa jazdy kat.b
- mile widziane uprawnienia UDT

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.