Kierownik kopalni odkrywkowej

Asistwork Sp z o.o.

Bolesławiec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu odkrywkowymi zakładami górniczymi oraz doświadczenie w pełnieniu obowiązków osoby dozoru ruchu w odkrywkowych zakładach górniczych.
  • Kwalifikacje kierownika ruchu zakładu w odkrywkowych zakładach górniczych.
  • Wykształcenie min. średnie techniczne – mechaniczne, elektryczne lub górnicze; preferowane wykształcenie wyższe.
  • Znajomość przepisów i wymagań BHP dotyczących zasad działania kopalni odkrywkowych.
  • Znajomość przepisów prawa geologiczno-górniczego.
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży odkrywkowych zakładów górniczych.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00).
  • Darmową prywatną opiekę medyczną Luxmed.
  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Możliwość poznania ciekawych technologii.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Bolesławcu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji